اخبار

اخبار

مدیر پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان گفت: تربیت نیروی انسانی متخصص متناسب با نیاز بخش تولید و صنعت کشور، از اهداف اجرای آموزش شغلی دوگانه در ایران است و اتاق بازرگانی در اجرای این پروژه نقش پررنگی ایفا نموده و همراهِ اصلی ما در آموزش‌های دوگانه شغلی می باشد.

اخبار

در روز سه شنبه مورخ 16 آذر 1400 جلسه شورای راهبری استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل محترم موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی، مدیرکل محترم دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدیرکل محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، و اعضای شورای راهبری پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان برگزار گردید و گزارشاتی در خصوص اقدامات انجام شده در استان حول محور آموزش به سبک دوگانه ارائه گردید و همچنین هدف از آموزش دوگانه و انجام برنامه ریزی های لازم به منظور اثر بخش شدن فضا های آموزشی و افزایش اطلاع رسانی در حوزه های مختلف مورد بحث قرار گرفت.

اخبار

در روز یکشنبه مورخ 7 آذر 1400، نشست توجیهی پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان با حضور علیرضا مقیدی مدیر پروژه آموزش شغلی دوگانه ایران و آلمان،کارشناسان آموزشی اتاق همدان و معاونین سازمان فنی حرفه ای استان و علاقمندان و شرکت کنندگان این دوره آموزشی برگزار گردید.

اخبار

بازدید از مراکز کارگاهی سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی توسط اعضای پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان به همراه مدیران و مسئولین سازمان و دبیرکل و اعضای شورای راهبری اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه در روز سه شنبه مورخ 18 آبان 1400 انجام شد.

آخرین خبرها

logo-white.png
اشتغال یکی از شاخص های مهم اقتصاد کلان است که برای دولت، بنگاه های اقتصادی و جامعه به عنوان یک عامل اقتصادی حائز اهمیت فراوان می باشد.
اسپانسر پروژه
BMZ.png
با همکاری
sequa.png

اطلاعات

عضویت در خبرنامه

در جریان آخرین خبرهای ما قرار بگیرید

© All Rights Reserved | bbpiran 2022