اخبار

اخبار

علی اوسط هاشمی-ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور- خطاب به وزیرکار: در تعامل خوبی با ۲۸ اتاق بازرگانی هستیم

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، طی نشستی با علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان از نزدیک در جریان برنامه‌ها و رویکردهای آموزش فنی و حرفه‌ای قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، در این نشست وزیر تعاون ضمن تقدیر از اقدامات کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای، رضایت خود را از پیگیری امور و تحقق برنامه‌های سازمان به خصوص دستاوردهای حاصل از سفرهای استانی با وجود شرایط ناشی از شیوع کرونا اعلام کرد.‌

علی اوسط هاشمی در ادامه به ارائه گزارش ۲۸ سفر استانی خود از آغاز مسئولیت در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای تا کنون پرداخت. وی تعامل سازنده با استانداران، تشکیل و فعال سازی شورای مهارت به ریاست استانداران برای نخستین بار در سراسر کشور و ارتقای تعامل با شرکای مهارتی را از مهم ترین دستاوردهای سفرهای استانی دانست.
هاشمی افزود: در تعامل خوبی که با ۲۸ اتاق بازرگانی طی سفرهای استانی حاصل شده است با توجه به این که تهی بودن بازار کار از نیروی ماهر، دغدغه مشترک اتاق های بازرگانی است،  تربیت نیروی ماهر سفارش محور متناسب با نیاز بازار کار کشور را در همکاری با اتاق‌های بازرگانی در برنامه سازمان قرار داده‌ایم.

جهت مطالعه متن کامل خبر کلیک کنید.

 

لازم به ذکر است که پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان از ماه دسامر سال 2020 وارد فاز دوم شده است و بنیان گذاریِ عناصر آموزش دوگانه شغلی که در راس آن همکاری های مستمر اتاق های بازرگانی،  سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور و بنگاه های اقتصادی است از اهداف این پروژه در فاز اول بوده است.

 

 

آخرین خبرها

logo-white.png
اشتغال یکی از شاخص های مهم اقتصاد کلان است که برای دولت، بنگاه های اقتصادی و جامعه به عنوان یک عامل اقتصادی حائز اهمیت فراوان می باشد.
اسپانسر پروژه
BMZ.png

اطلاعات

عضویت در خبرنامه

در جریان آخرین خبرهای ما قرار بگیرید

© All Rights Reserved | bbpiran 2021