اخبار

اخبار

معرفی نظام آموزش شغلی دوگانه آلمان در کارگروه تخصصی سنجش و نظارت شورای عالی آموزش و تربیت فنی،حرفه ای و مهارتی

پنجمین جلسه کارگروه تخصصی سنجش و نظارت  شورای عالی آموزش و تربیت فنی،حرفه ای و مهارتی در راستای  هماهنگی لازم بین ذینفعان مختلف حوزه مهارت آموزی کشور اعم از ارائه دهندگان دنیای آموزش و فعالان دنیای کار و با هدف ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای مهارت و شایستگی‌های مورد نیاز نیروی کار در تاریخ 14 آبان ماه در محل اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد.

پیرو مصوبه چهارمین جلسه این کارگروه تخصصی،در ابتدای جلسه آقای دکتر اباذر براری ریاست این کارگروه تخصصی ضمن معرفی سیستم آموزش دوگانه آلمان به عنوان قوی ترین نظام سنجش آموزش حرفه ای، الگو برداری از آن را امری مهم در رسیدن به اهداف کارگروه دانست.

 در این نشست آقای علیرضا مقیدی مدیر پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران وآلمان به معرفی سیستم آموزش شغلی دوگانه ایران، بررسی و تحلیل عمکلرد زیر ساخت های این نظام آموزشی پرداخت.

پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان از اسفنده ماه سال  96 طبق تفاهم نامه ای بین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران، بنیاد sbh آلمان و سازمان فنی و حرفه ای کشور با هدف معرفی و ایجاد ساختار عناصر آموزش شغلی دوگانه در ایران با کارایی موثر در آموزش مشاغل مورد نیاز صنایع و بنگاه‌های اقتصادی در حال اجرا می باشد.

 

آخرین خبرها

logo-white.png
اشتغال یکی از شاخص های مهم اقتصاد کلان است که برای دولت، بنگاه های اقتصادی و جامعه به عنوان یک عامل اقتصادی حائز اهمیت فراوان می باشد.
BMZ.png

اطلاعات

عضویت در خبرنامه

در جریان آخرین خبرهای ما قرار بگیرید

© All Rights Reserved | bbpiran 2020