اخبار

اخبار

 این کارگاه آموزشی در راستای اجرای مصوبات تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  با اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی ایران با محوریت کارآفرینی و آشنایی بامهارت های نرم در قالب آموزش های دوگانه از 25آبانماه 2روز بمدت در محل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی اراک و با حضور سرکارخانم دکتر افشم برگزار گردید.

اخبار

کارگاه آموزشی مسیر کارآفرینی و مهارت های نرم (درآموزش های فنی و حرفه ای)، با حضور جمعی از مربیان و رؤسای مراکز فنی و حرفه ای خراسان رضوی و همچنین مدرسان کسب و کار و کارآفرینی اتاق مشهد، در محل مرکز آموزش و پژوهش پارلمان بخش خصوصی استان برگزار شد.

اخبار

نشست هم اندیشی و نیازسنجی آموزشی حوزه تجارت الکترونیک در جهت پیشبرد اهداف پروژه همکاری آموزش شغلی دوگانه ایران و آلمان یک شنبه 19 آبان ماه 1398 برگزار گردید.

اخبار

پنجمین جلسه کارگروه تخصصی سنجش و نظارت  شورای عالی آموزش و تربیت فنی،حرفه ای و مهارتی در راستای  هماهنگی لازم بین ذینفعان مختلف حوزه مهارت آموزی کشور اعم از ارائه دهندگان دنیای آموزش و فعالان دنیای کار و با هدف ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای مهارت و شایستگی‌های مورد نیاز نیروی کار در تاریخ 14 آبان ماه در محل اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد.

اخبار

دوره آموزشی مسیر کارآفرینی و مهارت های نرم در راستای تفاهم نامه سه جانبه با اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، بنیاد sbh و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

اخبار

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در دوره مسیر کارآفرینی و مهارت های نرم در آموزش های فنی و حرفه ای، با اشاره به نقش بنیادین آموزش در ورود به بازار، از اینکه توسعه بدون آموزش ممکن نخواهد بود، سخن گقت.

آخرین خبرها

logo-white.png
اشتغال یکی از شاخص های مهم اقتصاد کلان است که برای دولت، بنگاه های اقتصادی و جامعه به عنوان یک عامل اقتصادی حائز اهمیت فراوان می باشد.
BMZ.png

اطلاعات

عضویت در خبرنامه

در جریان آخرین خبرهای ما قرار بگیرید

© All Rights Reserved | bbpiran 2019

Search